Vile Ne Shitje

Shto Si Favorite

3000000 €

Shitet vilë rezidenciale në Bllokun e Vilave Gjermane
Shitet vilë rezidenciale në Bllokun e Vilave Gjermane, me sipërfaqe 1400 m2 ndërtim ku secili nga katet është 280 m2 I organizuar në:
1. Katin nëntokë është garazhd me kapacitet 10 makina.
2. Kati përdhe është I oraganizuar në një holl, kuzhinë, dhomë dhe banjë
3. Kati I parë ka një holl të madh dhe katër dhoma gjumi tre prej të cilave kanë tualet brenda tyre.
4. Kati I dytë është I organizuar në një dhomë të madhe me oxhak, një dhomë me tualet, një zyrë dhe një holl.
5. Kati I tretë është papafingo ka një dhomë me tualet dhe verandë.
Vila ka punime shume cilësore. E gjithë ndërtesa është e pajisur më sistem qendror ngrohjeje.
Vila gjithashtu është e pajisur me panele diellore, gjenerator, depozitë uji, linjë internet, ashensor, kamera, citofoni dhe dyer të komanduara me pult.
Cmimi 3 000. 000 euro

Tipi: Vile Zona: Blloku i vilave gjermane, Tirane Orientimi:
Çmimi: 3000000 € Çmimi për m2: 2143 € m2 Sipëfaqe: 1400 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 886 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft