Vile, Komerciale Ne Shitje

Shto Si Favorite

2000 €

Vile 4-kateshe me qira mbrapa Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit Rr.”Artan Lenja”
Vila ka nje siperfaqe totale 700 m2 prej të cilave 550 m2 ndertim dhe pjesa tjetër oborr dhe parkim për 10 vende.
Vila pozicionohet ne rruge kryesore dhe eshte mjaft e pershtatshme si apartament banimi por dhe per biznes, organizate, fondacion, zyra te ndryshme etj.
Ajo perfshin 4 kate ndertim me nga 130 m2 secila + 20 m2 ballkon.
Podrum I shfytezueshem rreth 90 m2.
Kati i pare perfshin sallon kuzhine, 3 dhoma, 1 tualet dhe ballkon;
Kati i dyte perfshin sallon kuzhine, 3 dhoma, 1 tualet dhe ballkon;
Kati I trete perfshin sallon kuzhine, 3 dhoma, 1 tualet dhe ballkon;
Kati I katert eshte papafingo dhe perfshin sallon kuzhine, 3 dhoma gjumi dhe ballkon.
Vila eshte eshte gjysem e kompletuar.

Cmimi 2000 euro/muaj.

Tipi: Vile, Komerciale Zona: Rr. "Artan Lenja", Tirane Orientimi:
Çmimi: 2000 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 700 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 4 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje: 3
Opsione:
Vizituar 854 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft