Vile Me Qera

Shto Si Favorite

800 €

Vilë me qira në Rr. “Qemal Stafa”
Jepet me qira vilë në një zonë shumë të aksesueshme pranë Pazarit të Ri.
Vila ka një sipërfaqe totale prej 300 m2 dhe organizohet :
Kati I parë përbëhet nga 3 dhoma, dhomë gatimi dhe tualet.
Kati I dytë përbëhet nga 4 dhoma dhe tualet.
Shtëpia ka një oborr dhe është I pajisur edhe me parkim.
Çmimi 800 euro/muaj

Tipi: Vile Zona: Rr. "Qemal Stafa", Tirane Orientimi:
Çmimi: 800 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 300 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 833 herë


Mundesuar nga NurSoft