Bar, Komerciale Ne Shitje

Shto Si Favorite

296100 €

Shitet ambient biznesi bar-kafe në Rr. “Myslym Shyri”
Shitet ambient biznesi me sipërfaqe 140 m2 në një zonë shumë të aksesueshme pikërisht në Rr. “Myslym Shyri”. Ambienti momentalisht funksionon si bar/ kafe dhe është totalisht I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 2100 euro/m2

Tipi: Bar, Komerciale Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 296100 € Çmimi për m2: 2100 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 889 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft