Komerciale, Dyqan Ne Shitje

Shto Si Favorite

1050000 €

Ambient biznesi për shitje
Shitet një ambient me sip. 750 m2 i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. Sipërfaqja është e ndarë në dy pjesë në katin e parë nëntokë dhe një kat mbitokë.
Ambienti I mbi tokë është i rrethuar nga të katërt anët me vetrata qe mundësojnë reklamim të biznesit tuaj. Sipërfaqja është openspace.
Ambienti II nen tokë eshtë openspace dhe ka dalje të veçantë.
Cmimi kati perdhes 1400 euro/m2

Tipi: Komerciale, Dyqan Zona: Rr. "Mihal Grameno", Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 1050000 € Çmimi për m2: 1400 € m2 Sipëfaqe: 750 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 2 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 730 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft