Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

167200 €

Shitet apartamnet 3+1 ne Rrugen " Nikolla Jorga" te Ish Ekspozita.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 152 m/2, te organizuar ne tre dhoma gjumi nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy tualete dhe dy ballkone.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri, me ashensor punime cilesore, hyrje nga rruga kryesore, ngjitur me ish Ekspoziten.

Apartamneti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 110 /m2.

Total 167200 euro.

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 167200 € Çmimi për m2: 110 € m2 Sipëfaqe: 152 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 13 Kati: 10
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: kondicioner
Opsione:
Vizituar 21 herë


Mundesuar nga NurSoft