Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qera pranë rr. ”Asim Vokshi” prane “Ring Center”, Tirane.
Jepet me qera apartament me sipërfaqe 114 m2 në rrugën ” Asim Vokshi” pranë “Ring Center”. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të një ndërtimi të ri 11 katesh , me 2 ashensore.
Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 2 vatra me gaz, 2 me korent ), frigorifer, lavaman, aspirator, mikrovalë.
Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina te vogla kondicioner.
Dhoma e gjumit 2: 2 krevate teke, dollap, 1 komodinë, kondicioner.
2 Ballkone . .
Tualeti : Kabine dushi, lavaman pasqyre, wc, lavatrice .
Tualeti 2 : Pllake dushi, lavaman pasqyre, wc .
Drejtimi: Jug- Lindje
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: Perendim -Lindje
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 114 m2
Faza: Pallat i riKate Total: 11 Kati: 10
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: kondicioner
Opsione: Apartament 2+1 me qera i mobiluar, te rruga "Asim Vokshi"
Vizituar 37 herë


Mundesuar nga NurSoft