Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament 3+1 me qera pranë“ Kompleksit Magnet” ne rrugen , “ Frosina Plaku” Tirane.
Jepet me qera apartament me sipërfaqe 138m2 në ne rrugen , “ Frosina Plaku” . Apartamenti është I mobiluar, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën ,3 dhoma gjumi, 2tualete, korridor dhe ballkon te madh 26 m2.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një ndërtimi të ri, të pajisur me kamera sigurie dhe ashensor .
Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë elektrike ( 4 vatra me energjielektrike,), frigorifer, lavaman, aspirator, lavastovilje, mikrovale, kondicioner.
Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap, 2 komodina, komodinë me pasqyrë, kondicioner.
Dhoma e gjumit 2: 2 Krevate tek ,1dollap, komodinë ,kondicioner.
Dhoma e gjumit 3: 1 Krevattek trecereksh ,1dollap, komodinë ,tavoline, kondicioner.
Koridor. Lavatrice, bolier, dollap.
1 Ballkon:
Tualet : Pllake dushi, lavaman,wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice.
Tualet 2 : Pllake dushi, lavaman,wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice.

Orientimi: lindje
Çmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: lindje
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 138 m2
Faza: pallat i riKate Total: 10 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione: kondicioner
Vizituar 85 herë


Mundesuar nga NurSoft