Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qera pranë ”Zogut te Zi ” prane , “Ring Center” Tirane.

Jepet me qera apartament me sipërfaqe 124 m2 në rrugën ” Asim Vokshi” pranë “Ring Center”. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone, nje magazine. Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një ndërtimi të ri , me 1 ashensor.
Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 2 vatra me gaz, dy me korent ), frigorifer, lavaman, aspirator, mikrovalë.
Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina te vogla.
Dhoma e gjumit 2: 2 krevate teke, dollap, 1 komodinë.
2 Ballkone :
Tualeti : Pllake dushi, lavaman pasqyre, wc.
Tualeti : Vaske , lavaman pasqyre, wc .
Drejtimi: Jug- Lindje
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 124 m2
Faza: pallat i riKate Total: 11 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: kondicioner
Opsione: mobiluar
Vizituar 32 herë


Mundesuar nga NurSoft