Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament 2+1 me qera pranë rr. ”Asim Vokshi” prane “Ring Center”, Tirane.
Jepet me qera apartament me sipërfaqe 85 m2 në rrugën ” Asim Vokshi” pranë “Ring Center”. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 11-ët të një ndërtimi të ri, te paisur me kamera sigurie , me 2 ashensore.
Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 4 vatra me energji elektrike), frigorifer, lavaman, aspirator, mikrovalë.
Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina te vogla.
Dhoma e gjumit 2: 1 krevate teke, dollap.
Ballkon .
Tualeti : Kabine dushi, lavaman pasqyre, wc, lavatrice .
Drejtimi: Lindje
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Zona: Zall Herr, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: pallat i riKate Total: 11 Kati: 11
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: kondicioner
Opsione: mobiluar
Vizituar 98 herë


Mundesuar nga NurSoft