Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

42240 €

Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame , kompleksi “Cabej”
Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame , kompleksi “Cabej” , me sipërfaqe 88 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket , tualet dhe ballkon . Apartamenti ndodhet në katin e dyte te nje ndertimi te ri 9-katesh me punime teper cilesore .
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 480 euro/ m2

Tipi: Apartament Zona: Kompleksi Cabej, Tirane Orientimi:
Çmimi: 42240 € Çmimi për m2: 480 € m2 Sipëfaqe: 88 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 4457 herë


Mundesuar nga NurSoft