Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

45150 €

Apartament 2+1 te Astiri
Shitet apartament me sipërfaqe 105 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të sapo përfunduar.
Cmimi 430 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Unaza e Re, Astiri, Tirane Orientimi:
Çmimi: 45150 € Çmimi për m2: 430 € m2 Sipëfaqe: 105 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 999 herë


Mundesuar nga NurSoft