Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

114000 €

Apartament 3+1 në shitje pranë shkollës “Petro Nini Luarasi”
Shitet apartament me sipërfaqe 114 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin V të një pallati ekzistues I rikonstruktuar në mënyrë bashkëkohore vitet e fundit.
Cmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Sami Frasheri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 114000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 114 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 962 herë


Mundesuar nga NurSoft