Dyqan Ne Shitje

Shto Si Favorite

90000 €

Shitet dyqan ne Tiranen e Re. Ambjenti eshte me nje siperfaqe prej 35 m2. Ndodhet ne katin e pare. Eshte I rikonstruktuar se fundmi.Ndodhet ne nje zone shume te populluar dhe te njohur te Tiranes e cila jep mundesi per te zhvilluar aktivitete te ndryshme, sherbime, zyre etj.Shitet bosh dhe eshte me hipoteke. 2000 euro/m2

Tipi: Dyqan Zona: Tirane e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 90000 € Çmimi për m2: 2000 € m2 Sipëfaqe: 35 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 764 herë


Mundesuar nga NurSoft