Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Jepet me qera apartament 1+1 në rr.”Ymer Kurti” përballë gjimnazit “Petro Nini Luarasi”
Jepet me qera apartament 1+1 pranë gjimnazit “Petro Nini Luarasi”, me sipërfaqe 70 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti është i arreduar me të gjithë pajisjet e nevojshme. Ndodhet në katin e 9-ntë të një ndërtese të re me orientim lindje.
Cmimi 350 euro/muaj i diskutueshëm

Tipi: Apartament Zona: Prane shkollës "Petro Nini Luarasi", Tirane Orientimi: lindje
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 9
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione: mobiluar, petro nini luarasi
Vizituar 80 herë


Mundesuar nga NurSoft