Apartament, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Jepet me qera apartament 2+1, zyrë tek sheshi “Wilson” në rr. “Perlat Rexhepi”

Jepet apartament me qera në një pallat të ri, pranë sheshit “Wilson”, në rr. “Perlat Rexhepi”
Apartamenti ka një sipërfaqe 87 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor si dhe 2 ballkone. Apartamenti ka vetëm mobiljen e kuzhinës, ndaj mund të përdoret për zyra, në sajë dhe të pozicionimit të mirë që ka . Ndodhet në katin e katërt banim të një ndërtese 9-katëshe.
Cmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament, Zyre Zona: Rr. "Perlat Rexhepi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 87 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 4
Tualete: 0Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 19.06.2017, Vizituar 66 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft