Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

280 €

Jepet me qera apartament 2+1 në Rr. “Kavajës”, pranë qendrës “Globe”
Jepet apartament me qera në një pallat të ri, buzë rrugës kryesore në rr e “Kavajës”, pranë qendrës “Globe”.
Apartamenti ka një sipërfaqe 95 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor si dhe ballkon. Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme. Është i pajisur me kondicioner.
Cmimi 280 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Kavajës, Tirane Orientimi:
Çmimi: 280 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 95 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 12 Kati: 9
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: mobiluar
Vizituar 68 herë


Mundesuar nga NurSoft