Vile Me Qera

Shto Si Favorite

3000 €

Jepet me qera Vile ne Farke, 7 km nga qendra e Tiranes.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar , ku qetesia ,relaxi,natyra, gjelberimi dhe cdo gje tjeter fal kenaqesine e te jetuarit aty.

Vila eshte ndertim i ri i mobiluar ne menyre moderne dhe bashkekohore me te gjitha pajisjet e duhura, me sistem chiller sistem kamerash me oborr rreth 3000 metra rreth e perqark viles.

Vila eshte tre kateshe me nje siperfaqe prej 400 m/2 te organizuar ne tre kate, garazh te mbyllur per dy makina, vreshte me peme te ndryshme dhe bace me perime, peme dekorative te cilat rrethojne te gjithe vilen duke i dhene nje pamje te mrekullueshme.

Kati i -1: Ka nje ambient ndenje rreth 40 m/2 me oxhak dhe vinoteke ku largohesh nga rutina e perditeshme per tu relaxur e shijuar qetesine.Ka dhe nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket , 1 tualet, i cili sherben per personelin e shtepise.

Kati i perdhe: Ka nje ambient gatimi dhe ngrenie te perbashket, nje ambient ndenjie te vecante, nje tualet dhe veranden e madhe me pamje nga gjelberimi i viles.

Kati i I-re: Ka nje dhome gjumi matrimoniale me nje tualet brenda dhomes, dy dhoma gjumi femijesh nje tualet, nje ambient lavanderie me te gjitha pajisjet e duhura dhe dy ballkone qe rrethojne pjesen me te madhe te katit te viles.

Cmimi 3000 euro/muaj.

Tipi: Vile Zona: Farke, Tirane Orientimi:
Çmimi: 3000 € Çmimi për m2: 8 € m2 Sipëfaqe: 400 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 3
Tualete: 4Dhoma: 3 Ngrohje: Sistem qendror
Opsione:
Vizituar 36 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft