Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Jepet me qera apartament 1+1 në Rr. “Kavajës”, pranë qendrës “Globe”
Jepet apartament me qera në një pallat të ri, buzë rrugës kryesore në rr e “Kavajës”, pranë qendrës “Globe”.
Apartamenti ka një sipërfaqe 47 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, dhe korridor. Apartamenti është i arreduar në mënyrë moderne me të gjitha pajisjet e nevojshme. Është i pajisur me kondicioner. Brenda cmimit përfshihet tatimi mbi qerane, interneti, mirembajtja e shkallës dhe ashensorit, pastrimi dy herë në muaj në apartament. Apartamenti mund të jepet dhe me qera ditore mbi 10 ditë.
Cmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 7 € m2 Sipëfaqe: 47 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: mobiluar, globe
Vizituar 90 herë


Mundesuar nga NurSoft