Zyre, Komerciale Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Jepet me qera zyre te ish-Blloku
Jepet me qera zyre me siperfaqe 119 m2 I organizuar ne tre dhoma dhe dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e I te nje pallati te ri me punime cilesore . Dhomat jane te pajisura me kondicioner,dritaret jane dopio-xham ,me grila veneciane dhe jane te shtruara me parket.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Zyre, Komerciale Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 119 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 814 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft