Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

39928

Shitet apartament 1+1 në Unaze te Re , “Astiri”Shitet apartament me sipërfaqe 71.3 m2 I organizuar në një dhomë gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket ,tualet dhe nje ballkon te madh . Apartamenti ndodhet në katin e shtate te nje ndertimi te ri 9-katesh te sapo perfunduar dhe shume cilesor . Objekti ndodhet 100 m larg nga rruga kryesore . Apartamenti eshte I pajisur me certificate pronesie .Cmimi 560 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Unaza e Re, Astiri, Tirane Orientimi:
Çmimi: 39928 Çmimi për m2: 560 m2 Sipëfaqe: 71.3 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 918 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft