Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

35000 €

Shitet apartament 1+1 në Unaze te Re , Astiri
Shitet apartament me sipërfaqe 70 m2 I organizuar në një dhomë gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket ,tualet dhe ballkon . Apartamenti ndodhet në katin e peste te nje ndertimi te ri 9-katesh te sapo perfunduar dhe shume cilesor . Apartamenti nuk eshte I pajisur me certificate pronesie.
Cmimi 500 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Unaza e Re, Astiri, Tirane Orientimi:
Çmimi: 35000 € Çmimi për m2: 500 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 5
Tualete: 0Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 908 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft