Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

230000 €

Shitet apartament rruga ”Faik Konica”, te stadiumi “Qemal Stafa”
Shitet një apartament me siperfaqe 110 m2 dhe 110 m2 verande në një prej zonave kryesore të Tiranës tek stadiumi “Qemal Stafa “
Apartamenti është me siperfaqe 110m2, sipërfaqe e shfrytëzueshme dhe është i organizuar në hapesira te medha te cilat mund ti organizosh ne kthina sipas deshires .Apartamenti mund te perdoret dhe per zyra sic eshte aktualisht zonimi I hapesirave.
Ndodhet në katin e II të një pallati te ri 9-katesh I pajisur me ashensor.
E pajisur me certifikate pronesie
Cmimi 230 000 euro total

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Faik Konica", Tirane Orientimi:
Çmimi: 230000 € Çmimi për m2: 1045 € m2 Sipëfaqe: 220 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1665 herë


Mundesuar nga NurSoft