Vile

Shto Si Favorite

20000 Lekë

Jepet shtepi me qera 1+1, e cila ndodhet pranë Pazarit Te Ri. Është një shtëpi një katëshe e cila ka një ambient ndenjie, një aneks gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Është në një nga zonat qëndrore të Tiranës. E mobiluar.
Cmimi 20 000 leke/muaj

Tipi: Vile Zona: Pranë Pazarit të Ri, Tirane Orientimi: veri-jug-lindje-perendim
Çmimi: 20000 Lekë Çmimi për m2: 0 Lekë m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: vileKate Total: 1 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione: Pazari i ri, Hoxha Tahsim
Vizituar 248 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft