Apartament, Okazion Ne Shitje

Shto Si Favorite

53000 €

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Todi Shkurti” te Tregu Elektrik
Shitet apartament me sipërfaqe 76 m2 I organizuar në ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket,dy dhoma gjumi , nje tualet dhe ballkon . Apartamenti ndodhet në katin e katert te nje ndertimi ekzistues. Apartamenti eshte rikonstruktuar vitet e fundit .
Orientimi lindje-perendim.
Cmimi 53000 euro/total

Tipi: Apartament, Okazion Zona: Rr. "Todi Shkurti", Tirane Orientimi:
Çmimi: 53000 € Çmimi për m2: 697 € m2 Sipëfaqe: 76 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1797 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft