Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e ish - Bllokut.


Apartament ndodhet pranë LSI-se ne zonën e ish-bllokut.

Eshte i organizuar në një dhomë gjumi, një dhome ndenjie se bashku me kuzhinen, nje ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti ka një sipërfaqe 70 m2, ndodhet ne katin e shtatë të një pallati të ri.

Apartamenti sapo është rikonstruktuar dhe ka cdo gjë të re dhe moderne.

Cmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 7 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 11 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 106 herë


Mundesuar nga NurSoft