Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

550 €

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen Myslym Shyri.

Apartament ka nje organizim te mire me nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi nje tualet, ballkon dhe nje dhome te shfrytezueshme garderobe.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri , me ashendor, ne nje nga zonat me te pelqyera.

Eshte e mobiluar ne menyre moderne sipas shijeve te fundit me paisje teper cilesore, ku nuk mungon asgje.

Brenda cmimit perfishet dhe nje vend parkimi, ne garazh.

Cmimi 550 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 550 € Çmimi për m2: 8 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Ndertim i riKate Total: 10 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 187 herë


Mundesuar nga NurSoft