Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

41800 €

Shitet apartament 2+1 pranë KMY-së
Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame, KMY, me sipërfaqe 95 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e VII te nje ndertimi te ri 9-katesh me punime teper cilesore.
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 440 euro/ m2

Tipi: Apartament Zona: te Misto Mame, Tirane Orientimi:
Çmimi: 41800 € Çmimi për m2: 440 € m2 Sipëfaqe: 95 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 0
Tualete: 9Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 989 herë


Mundesuar nga NurSoft