Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Jepet me qera apartament 2+1 prane Tvsh-se, ne Rrugen Themistokli Germanji.

Apartamenti ka nje organizim, dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket,dy tualete dhe ballkon.
Ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te Tiranes, ne nje ndertim te ri, ne katin e peste.
Shtepia eshte e gjitha e mobiluar me shume shije dhe pershtateshme per kedo qe do jetoje.
Ka shume drite si apartament, brenda cmimit eshte i perfshire dhe garazhi.

Cmimi 600 euro/ muaj.

Tipi: Apartament Zona: Pranë TVSH-së, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Ndertim i riKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 175 herë


Mundesuar nga NurSoft