Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qera ambient per zyra 1+1 ne Rrugen " Margarita Tutulani", prane Liqenit.

Ambienti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri me punime shume cilesore, te sapo perfunduar,me dy dhoma nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 , eshte e pershtateshme per zyra.

Cmimi 300 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Liqeni I tiranes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Ndertimi i RiKate Total: 10 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 199 herë


Mundesuar nga NurSoft