Vile Me Qera

Shto Si Favorite

30000 Lekë

Jepet shtëpi private 2+1 me qera, në Rrugën "Petro Nini Luarasi".

Shtëpi ndodhet pranë tregut elektrik, e organizuar në dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje, nje ambient gatimi dhe ngrenieje.

Ka një oborr personal të kuruar me pemë portokalli e fiku dhe trëndafila.

Është rikonstruktuar së fundmi. Jepet e mobiluar totalisht.

Ka mundësi parkimi.

Cmimi 30.000 leke/ muaj.

Tipi: Vile Zona: tregu elektrik, Tirane Orientimi:
Çmimi: 30000 Lekë Çmimi për m2: 300 Lekë m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 122 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft