Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

99200 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thatë

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri, pranë Liqenit të Thatë.

Hyrja ka një sipërfaqe prej 124 m2, të organizuar në 2 dhoma gjumi, një ambient ndenje, ambienti gatimi të veçuar, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i ri dhe shitet bashkë me mobiljen e kuzhinës dhe kondicionerët e instaluar.

Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 99200 euro/ total.

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thate, Tirane Orientimi:
Çmimi: 99200 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 124 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 98 herë


Mundesuar nga NurSoft