Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

40000 €

Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Unazen e Re
Shitet apartament me sipërfaqe 98 m2 I organizuar në nje ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket , dy dhoma gjumi ,tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e shtate dhe te fundit te nje ndertimi te ri 7-katesh me punime teper cilesore sipas standarteve europiane .
Apartamenti eshte me certificate pronesie.
Cmimi 40 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 40000 € Çmimi për m2: 408 € m2 Sipëfaqe: 98 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1106 herë


Mundesuar nga NurSoft