Toke Ne Shitje

Shto Si Favorite

299000 €

Shitet toke ne Qerret Golem te Kavajes.
Toka ndodhet prane Projektit te Perroit te Leshniqes, Kavaje, nje projekt i cili fillon nga Kavaja deri ne Qerret te Golemit, me nje infrastrukture madheshtore.
E gjithe siperfaqa eshte me leje projekti per biznes turistik, ndertimin e 3 pallateve 3+1, leje e marre dhe e miratuar nga Komuna Golem.

Gjithashtu toka ndodhet shume prane Lungomares e cila fillon nga Golemi permes Qerretit dhe perfundon ne Karpen Kavaje.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie,
Cmimi 130 euro/m2 i diskutueshem.

Tipi: Toke Zona: Qerret Golem, Tirane Orientimi:
Çmimi: 299000 € Çmimi për m2: 130 € m2 Sipëfaqe: 2300 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 628 herë


Mundesuar nga NurSoft