Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite
Ju duhet te hyni ne sistem para se te kryeni kete veprim Login - Regjistrohu Tani !

75000 €

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes, prane pallatit me Shigjeta.

Apartamenti ka nje organzim shume te mire dhe te rregullt, me nje siperfaqe 100 m2 ku organizohet ne nje dhome ndenje te madhe dhe ambient gatimi vecant, dy dhoma gjumi, korridor dhe tualet me dritare.
I gjithe apartamenti ka shume drite me orientim jug -perendim.
Ndodhet ne katin e 9 te nje ndertimi te ri,.

Apartamenti ka depo ne shkallen e hyrjes, me nje cmim te negociueshem.

Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 75000 euro.

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi: Jug -Perendim
Çmimi: 75000 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 9
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 432 herë


Mundesuar nga NurSoft