Hotel, Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

6000 €

Jepet me qera Vile 5-kateshe ne rruge kryesore ne hyrje te Selites.

Vila eshte 5-kateshe, me siperfaqe 530 m2 per kate.
Kati i I -re ka ambient bari dhe restoranti gjithashtu guzhine gatimi paisjet e duhura,
Kati i II-te salle konferencash 350 metra dhe salle mbledhjesh,
Kati i III-te 10 dhoma me shesh pushime dhe banjot perkatese,
Kati i IV-rt 11 dhoma te tjera me hapesirat e duhura,
Kati i V- papafingo

Ne hapesirat e katit te dyte ka mundesi e nje nderimi pishine ne funksion te personave te qendrojne ne hotel.
Eshte e projektuar me arkitekt per hotel me nje kapacitet prej 21 dhomash, bar, restorant, guzhine, salla ndenje dhe pishine.

Vila ka ne funksion nje parking prej 9 makinash, ngrohje me panele diellore sisteme ngrohje me kaldaja, ambiente konferencash mbledhjeje.

Godina ka nevoje per rikonstruksion.

Cmimi 6000 euro/ muaj perfshire dhe taksat.

Tipi: Hotel, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Selite, Tirane Orientimi:
Çmimi: 6000 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 2650 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 5 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje: Sistem Ngrohje me Kaldaje
Opsione:
Vizituar 421 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft