Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

25000 Lekë

Jepet me qera apartament 2+1 tek Fresku.
Jepet me qera apartament 2+1 në një zonë të populluar, te Freskut.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 84 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. I gjithe apartamenti ka shume drite dhe i mobiluar ne menyre funskionale me te gjitha orendite e duhura, ndodhet në katin e gjashte të një ndërtimi të ri.

Cmimi 25000 leke/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Fresku, Tirane Orientimi:
Çmimi: 25000 Lekë Çmimi për m2: 898 Lekë m2 Sipëfaqe: 84 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 335 herë


Mundesuar nga NurSoft