Toke Ne Shitje

Shto Si Favorite

270000 €

Shitet toke ne Mjull - Bathore Sauk Tirane.

Shitet toke nje zone 2 km larg qendres, Sauk, zone e cila eshte teper e zhvilluar si per jetese ashtu dhe per aktivitete te ndryshme biznesi.

E gjithe siperfaqa e tokes ndodhet buze rruges kryesore qe favorizon shfrytezimin e saj per aktivitet te ndryshme perdorimi ose ndertimi sipas kerkeses dhe deshires se secilit.

Trualli ka nje siperfaqe prej 1815 m2 ku 150 m2 jane pjese e rruges.

Toka eshte e pajisur me certfikate pronesie.

Cmimi total 270.000 euro/ i negociueshem.

Tipi: Toke Zona: Mjull-Bathore, Tirane Orientimi:
Çmimi: 270000 € Çmimi për m2: 148 € m2 Sipëfaqe: 1815 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 422 herë


Mundesuar nga NurSoft