Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

118528 €

Shitet apartament 2+1 prane Kompleksit Dinamo, Rruga "Grigor Heba", një nga zonat e preferuara për banim në Tiranë.

Apartamenti ka një siperfaqe totale 92.6 m2, të organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon me pamje nga rruga kryesore. Ka shume dritë, gjithashtu ka kaldajen me gaz të instaluar e cila eshte funksionale dhe cilesore.

Shitet i mobiluar, sikurse shihet ne foto.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 1280 euro/m2.

Tipi: Apartament Zona: prane Liqenit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 118528 € Çmimi për m2: 1280 € m2 Sipëfaqe: 92.6 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 11 Kati: 9
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner dhe Kaldaja me gaz
Opsione:
Vizituar 1119 herë


Mundesuar nga NurSoft