Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

175000 €

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ish Ekspozites, apartamenti ka 146 m2 siperfaqe totale, te organizuar ne ambient ndenje gatimi bashke, tre dhoma gjumi, tre ballkone dhe dy tualete.
I gjithe ambienti ka shume drite.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri, me ashensor.
Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke.
Cmimi 175000 euro, i diskutueshem.

Tipi: Apartament Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot", Tirane Orientimi:
Çmimi: 175000 € Çmimi për m2: 1198 € m2 Sipëfaqe: 146 m2
Faza: Pallat i riKate Total: 9 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 717 herë


Mundesuar nga NurSoft