Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender te Tirane , tek Rruga e Durresit.
Ambienti ka nje siperfaqe 80 m2 te organizuar ne dhome ndenje dhe gatimi me nje hapesire te madhe,nje dhome gjumi, dy ballkone te medhenj dhe nje tualet.
Apartamenti ka pamje nga rruga kryesore dhe e brendeshme e pallatit, i gjithi i rikonstruktuar, me paisje te reja, mund te organizohet dhe ne dy dhoma gjumi vecant.
Cmimi 400euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Durresit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Pallat ekzistuesKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 18.03.2017, Vizituar 258 herë


Mundesuar nga NurSoft