Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

43560 €

Shitet apartament 2+1, Yzberisht tek Fushat e Arabit. E gjithe apartamenti ka shume drite.
Ambienti ka nje sipefaqe 87.12 total me siperfaqet e perbashketa, pjesa e brendeshme eshte 75.45 m22. e organizuar ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhome gjumi dy tualete dhe dy ballkone ballkone. Pamja e apartamentit e gjitha ka hapesire dhe pa ndertime te tjera perballe.
E pajisur me certifkate pronesie.
Cmimi 500 euro /m2 i diskutueshem.

Tipi: Apartament Zona: Yzberisht, Tirane Orientimi: Perendim jug lindje
Çmimi: 43560 € Çmimi për m2: 500 € m2 Sipëfaqe: 87.12 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 305 herë


Mundesuar nga NurSoft