Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

38500 €

Shitet apartament 1+1, Yzberisht tek Fushat e Arabit. E gjithe apartamenti ka shume drite e me pamje nga fushat e Arabit.
Ambienti ka nje sipefaqe 77 m2, e organizuar ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Pamja e apartamentit e gjitha ka hapesire dhe pa ndertime te tjera perballe.
E pajisur me certifkate pronesie.
Cmimi 500 euro /m2 i diskutueshem.

Tipi: Apartament Zona: Yzberisht , Tirane Orientimi:
Çmimi: 38500 € Çmimi për m2: 500 € m2 Sipëfaqe: 77 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 11 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 16.03.2017, Vizituar 384 herë


Mundesuar nga NurSoft