Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

53816 €

Shitet apartament 2+1, ne Rrugen " Myslym Keta" prane Profarmes, Tufine.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, pallati i gjithi ka sistem kapot dhe termozizolim te standarteve europiane.
Dritaret jane dopio xham, me sistem qendror ngrohja, punime shume cilesore dhe me standart.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje gatimi te perbashket, dy tualet dhe dy ballkone me pamje fantastike te Malit Dajtit perballe. I gjithe apartamenti ka shume drite.
Proces hipotekimi.
Cmimi 620 euro/m2 i diskutueshem.

Tipi: Apartament Zona: Myslym Keta, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 53816 € Çmimi për m2: 620 € m2 Sipëfaqe: 86.8 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Sistem chiller
Opsione:
Vizituar 564 herë


Mundesuar nga NurSoft