Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

42780 €

Shitet apartament 1+1, ne Rrugen " Myslym Keta" prane Profarmes, Tufine.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, pallati i gjithi ka sistem kapot dhe termozizolim te standarteve europiane.
Dritaret jane dopio xham, me sistem qendror ngrohja, punime shume cilesore dhe me standart.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje gatimi te perbashket, nje tualet dhe nje ballkon me nje pamje fantastike te Malit Dajtit perballe. I gjithe apartamenti ka shume drite.
Proces hipotekimi.
Cmimi 620 euro/m2 i diskutueshem.

Tipi: Apartament Zona: Myslym Keta, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 42780 € Çmimi për m2: 620 € m2 Sipëfaqe: 69 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 5 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Sistem qendror
Opsione:
Vizituar 512 herë


Mundesuar nga NurSoft