Vile, Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

5000 €

Vilë 1000 m2 me qira në rrugën e Elbasanit

Jepet me qira një ndërtesë komerciale në formë vile. Sipërfaqja totale e ndërtimit është 1000 m2, nga të cilat 150 m2 shërbejnë si parkim i mbyllur.
Vila është e destinuar për vila dhe banim në të njtën kohë. Secili kat është 280 m2. Në katin e tretë gjenet një apartament i bollshëm, i pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.
Qëllimi i dhënies me qira është për zyra. Mund të përshtaten 15 dhoma pune në total.
Vila është ndërtuar sipas standardeve bashkëkohore, ka sistem qëndror ngrohje-ftohje, sistem sigurie dhe është e rrethuar me mur të lartë.
Gjendet në një zonë të qetë dhe me infrastrukture të rregulluar.
Ky do të ishte një ambient pune dinjitoz për këdo.
Qiraja mujore është 5000 euro.

Tipi: Vile, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 5000 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 1000 m2
Faza: Ndërtim i riKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje: Sistem qëndror
Opsione:
Vizituar 435 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft