Magazine Me Qera

Shto Si Favorite

4000 €

Jepet magazine me qera 1600 m2 ne Autostraden Tirane Durres, me distance 6 km nga Porti i Durresit.
Objekti ndodhet prane rruges kryesore dhe ka nje pozicion shume te mire per ushtrimin e bizneseve te ndryshme.Ndertimi ka 11 metra lartesi dhe 22 metra gjeresi, me linje trefazore. Taksa te perfshira brenda cmimit.
E gjithe godina eshte ndertim i ri, me siperfaqe perpara per parkim.
Cmimi 4000euro/ muaj.

Tipi: Magazine Zona: Autostrada Tirane-Durres, Tirane Orientimi:
Çmimi: 4000 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 1600 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 506 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft