Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

1050000 €

Shitet apartament 2+1 prane Kopshtit Botanik.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri, me nje siperfaqe 125 m2, me shume drite dhe organizim prej dy dhomash gjumi,nje sallon ndenje dhe aneks gatimi vecant, tre ballkone dhe dy tualete, ku nje njera nga tualetet eshte me dritare.
Apartamenti eshte i pajisur me certfikate pronesie.
Cmimi 105000 euro.

Tipi: Apartament Zona: Kopshti Botanik, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1050000 € Çmimi për m2: 840 € m2 Sipëfaqe: 125 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 4 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 557 herë


Mundesuar nga NurSoft