Toke Bujqesore Ne Shitje

Shto Si Favorite

35650 €

Shitet toke ne Shisht Tufine me sipefaqe 1550m2.
Eshte toke bujqesore ,e mbjellur me peme frutore te ndryshme dhe ullinj shekullor.
Toka ndodhet prane rruges kryesore te shtruar me asfalt, ka drita dhe uje 24 ore.
Eshte e pajisur me certfikate pronesie.
Cmimi 23euro /meter2, i diskutueshem.

Tipi: Toke Bujqesore Zona: Rruga e Arbrit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 35650 € Çmimi për m2: 22 € m2 Sipëfaqe: 1550 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 349 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft