Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Jepet apartament me qera 1+1 ne Qender te Tirane prane Piazzes.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri , me nje siperfaqe 75 m2, e organizuar ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, tualet, nje ballkon me pamje nga rruga kryesore.Brenda cmimit eshte i perfshire dhe nje post garazhi.
I gjithi ambienti ka shume drite dhe mobilim cilesor.
Cmimi 450 euro/muaj.


Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 11 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 455 herë


Mundesuar nga NurSoft